Begin dit jaar zijn de voorbereidingen voor de sloop van de flats (in fase 3a) aan de Poolsterstraat begonnen. Denk hierbij aan het verwijderen van de netaansluitingen en het verwijderen van her te gebruiken materialen. Nu is het zover om met een grote kraan het resterende deel van de flat te slopen. Van Groningen Sloopwerken uit Middelharnis voert de sloopwerkzaamheden uit. De aannemer neemt maatregelen om geluidshinder en stofoverlast te beperken. De sloop is naar verwachting eind oktober klaar. Daarna wordt de grond bouwrijp gemaakt.
De bouw van de huurwoningen start naar verwachting in het 2e kwartaal van 2024
Net als in fase 1 en fase 2 is ABB Bouwgroep de ontwikkelaar en aannemer van de nieuwe woningen voor fase 3. Onder de naam Stella Nova fase 3 worden straks 113 huurwoningen en 22 koopwoningen gebouwd. De woningen krijgen dezelfde stijl als in fase 1 en 2. Er komt een mix aan woningtypen voor de verhuur. Dat zijn 31 eengezinswoningen, 21 beneden-/ bovenwoningen en 45 appartementen. Ook komen er 16 appartementen voor de zorginstelling de Zeeuwse Gronden.
ABB hoopt in het 4e kwartaal van 2023 te starten met de verkoop van de woningen. Uiteenlopend van starterswoningen tot twee-onder-een-kap woningen. Kijk voor meer informatie op
De huurwoningen van Maasdelta Groep worden een half jaar voor de oplevering aangeboden via