De eerste huurwoningen in Sterrenkwartier Hoog fase 3 zijn opgeleverd!
Het wordt mooi daar in Sterrenkwartier Hoog! De woningen van fase 3 worden stuk voor stuk afgerond en opgeleverd. Op 11 augustus zijn de eerste huur eengezinswoningen aan de Poolsterstraat 2-16 en Telescooppad 1-15 opgeleverd aan de bewoners. Mevrouw G. Ramjiawan ontving de officiële eerste sleutel.
“Ik woon nu nog in de Molenwei in Spijkenisse en ben heel blij dat ik deze stap kan maken. Thuis is bijna alles al ingepakt, dus we zijn er klaar voor. We gaan meteen aan de slag met de muren en de vloeren, hopelijk kan ik dan al snel verhuizen”
Stella Nova 3 bestaat uit 113 huurwoningen en 22 koopwoningen
Fase 3 bestaat uit een gevarieerd woningaanbod dat bestaat uit appartementen, eengezinswoningen en beneden- bovenwoningen. Ook zijn er appartementen gerealiseerd voor de doelgroep 55-plussers (Verzorgd Wonen) en zijn er 16 appartementen bestemd voor de Zeeuwse Gronden. Hiermee spelen we in op de behoefte aan duurzame en betaalbare huurwoningen in Spijkenisse.
Vernieuwing van Sterrenkwartier Hoog
Sterrenkwartier Hoog ondergaat een grootschalige herstructurering waarbij verouderde flats worden vervangen door een mix van moderne laag- en hoogbouwwoningen. De wijk krijgt daarmee een frisse, eigentijdse uitstraling. De vernieuwing wordt in 4 fasen uitgevoerd, waarvan fase 1 en fase 2 zijn opgeleverd. Fase 3 wordt nu stap voor stap opgeleverd.
ABB is de ontwikkelende bouwer van fase 3
De nieuwbouw Stella Nova fase 1, fase 2 en fase 3 is door ontwikkelende bouwer ABB gerealiseerd. Ook voor fase 4 is ABB de ontwikkelende partij. Gemeente Nissewaard pakt de woonomgeving aan. Voor meer informatie over de aanleg van de buitenruimte in Sterrenkwartier kunt u kijken op:
Wij wensen alle huurders veel succes met de verhuizing en veel woonplezier in hun nieuwe woning!