| Leefbaarheid - Hellevoet op IJs |
| Projectontwikkeling - Zes Rozen Spijkenisse |
Op dinsdag 15 december nodigde Maasdelta Groep het college van Burgemeester en Wethouders van Maassluis uit voor een bezoek aan de bouwlocatie van Vier Geuzen. De renovatie van dit project in de Burgemeesterswijk is in volle gang. Een mooi moment om de vorderingen met eigen ogen te gaan bekijken.
Het bezoek startte met een rondleiding over de bouwlocatie. Bedrijfsleider Wesley Teunisse van Era Contour vertelde een aantal interessante feiten over de bouw. Omdat de renovatie gefaseerd – per blok – verloopt, was het interessant om de verschillende stadia van de werkzaamheden te bekijken. Allereerst bezocht het gezelschap dan ook een appartement waarin de sloopwerkzaamheden zojuist afgerond zijn en gestart wordt met het aanbrengen van de nieuwe gevels. Vervolgens nam men een kijkje in de gerenoveerde modelwoning. De reacties hierop waren zeer enthousiast. Deze modelwoning bevindt zich in de eerste portiek van het blok aan de Petrus de Pagterlaan (Waterwegzijde).
Vier Geuzen is een renovatieproject voor starters. Vier flatgebouwen worden zowel van binnen als buiten vernieuwd. Na de werkzaamheden resteren er 55 koopappartementen en 57 huurappartementen. Er is keuze uit twee of drie kamers. Alle huurappartementen zijn inmiddels verhuurd. Er zijn nog wel koopwoningen beschikbaar voor geïnteresseerde kopers. De eerste appartementen worden vanaf begin 2010 opgeleverd. Meer informatie over Vier Geuzen is te vinden op de website www.viergeuzen.nl. 


